Як обрати кухню?

Як обрати кухню? от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Хмельницком


Кухня - це душа будь-якого будинку. Саме тут ми проводимо значну частину свого життя. Це місце не лише для приготування та прийому їжі, а й простір для душевних бесід з рідними та друзями. Тому правильний вибір кухні - це дуже важливо. У цій статті ми ознайомимо вас із таблицею, представленою на нашому сайті, яка допоможе з вибором кухні. Тут ви знайдете інформацію про співвідношення ціни, рівень стійкості до пошкоджень та стиль кожної серії кухонь.

Для початку, ознайомтеся з умовними позначеннями. 

  • Ціна: ₴ - низька; ₴₴ - помірна; ₴₴₴ - нормальна.
  • Стійкість до вологи, температури чи механічних пошкоджень: + - стійка; ++ - дуже стійка; +++ - максимально стійка.

Давно мрієте про глянцеву кухню? Можливо, Ви бажаєте додати більше затишку за рахунок дерев'яних текстур? Або ж ідете в ногу з часом і плануєте придбати кухню із фасадами Soft Touch?
  • Для того, щоб обрати тип поверхні фасадів кухні, достатньо поглянути на колонку "Поверхня".
  • Для того, щоб дізнатися матеріал фасадів кожної серії, дивіться колонку "Характеристика".
  • Бажаєте додати ефектності нестандартним кольором? Колонка "Кількість кольорів" підкаже, наскільки широка палітра кожної серії кухонь. 
  • І остання колонка - "Стиль/дизайн" створена для тих, хто точно знає, якого стилю кухня йому потрібна.

Першими в таблиці представлені серії "Еко", "Європейсьска" та "Софт" із ДСП фасадами. Керуючись умовними позначеннями можна зрозуміти, що кухні даних серій характерні низькою ціною. Вони стійкі до вологи, температури та механічних пошкоджень.

Далі йдуть фарбовані ДСП фасади. В цю категорію входять серії кухонь "Фарбований високий глянець" та "Фарбований високий глянець з друком". У колонці "ціна" бачимо, що ці серії відрізняються ціною. Ціна на фасади серії "Фарбований високий глянець" - помірна. Ціна на фасади серії "Фарбований високий глянець з друком"- нормальна. Фасади цього типу дуже стійкі до впливу вологи, температури, та максимально стійкі до механічних пошкоджень.

Наступний тип фасаду - МДФ фасад. Згідно таблиці ціна на серії "Хай-тек" та "Діамант" є помірною, а ціна на серії "Хай-тек кольоровий друк" та "Бриз" є нормальною. Фасади, виготовлені з МДФ є дуже стійкими до вологи та температури та максимально стійкими до механічних пошкоджень.

Останній тип фасаду - рамковий МДФ фасад. До цієї категорії відносяться фасади серії "Престиж", "Французький Престиж" та серія "Преміум". Як бачимо, ціна на ці фасади - помірна. Дані кухні є максимально стійкими до вологи, температури та механічних пошкоджень.

Перед покупкою кухні часто перед нами постає завдання вибору меблів за доступною ціною, стійких до пошкоджень та у стильному дизайні. Цей вибір не завжди з легких, тому ми створили для вас таблицю порівняння кухонь від фабрики "Комфорт меблі". За допомогою цієї таблиці Ви зекономите свій час та оберете свій варіант кухні, яка влаштує Ваші побажання за кожним параметром!
17.12.2020

Возврат к списку